Нова серія ламп AVolt R8 вироблена за технологією " подвійної мідної трубки", це коли світлодіодні чипи монтуються на мідній платі, обладнаній додатковими тепловідвідними трубками з двох сторін монтажної плати. Ця технологія виробництва дає змогу виробникам використовувати потужні світлодіодні чипи в компактних лампах, не побоюючись перегрівання. Лампа обладнана потужним вентилятором охолодження й драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність 65 W, що дає змогу встановлювати цю серію ламп на всіх типах автомобілів без появі помилок у разі діагностики бортовим комп'ютером.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt R8
Кількість світлодіодів — 6
Тип світлодіодного чипа — CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння — 6000К
Тип охолодження — акумулятор, обладнана турбованим вентилятором.
Робоча напруга живлення 9-18v
Заявлена потужність — 65 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку — 7000 люм./лампа.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 18301 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 450 ₴/комплект





