
H7 AVolt AV-5 Світлодіодна лампа 6000K 14000 Lm Canbus 65w 9-18v (комплект)
2 160 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18252
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AVolt AV-5 виробляється із застосуванням технології "подвійних мідних трубок". В цьому випадку потужні світлодіоди змонтовані на мідній платі, що має тепловідвідні трубки з двох сторін по довжині плати. Лампа обладнана потужним вентилятором охолодження і виносним драйвером, який не тільки забезпечує робоче енергоспоживання в 55w (що дозволяє уникнути помилок при комп'ютерній діагностиці), але і знімає перешкоди від роботи лампи на аудіосистему автомобіля.
Лампи даної серії коректно працюють у режимі ДХО+дальнє світло, тобто можуть працювати в режимі половини світлового потоку.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt AV-5
Кількість світлодіодів – 6
Тип світлодіодного чіпа - CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура свічення - 6000К
Тип охолодження -активний, оснащена турбованим вентилятором.
Робоча напруга живлення 9-32v
Заявлена потужність -55 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку – 6500 люм./лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 18252 |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴/комплект





