
HB4(9006) AVolt G13 Світлодіодна лампа 5500K 8000 Lm Canbus 45w 10-18v (комплект)
1 890 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18309
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи головного світла AVolt G13
Нова серія світлодіодних ламп головного світла AVolt на заміну штатного галогену.
Сучасні світлодіодні чіпи встановлюються на мідній платі. -Вбудована електронна система стабілізації, яка забезпечує біполярність лампи, що важливо, якщо ставити лампу на заміну адаптивної протитуманної лампи або допоміжної поворотної (коли при повороті керма включається одна з протитуманних фар або додаткова поворотна лампочка) - Потужний кулер охолодження. Потужні сучасні світлодіоди CSP 7035 потребують хорошої системи охолодження, працюють тільки на лампах з примусовим типом охолодження. Дана модель оснащена потужним вентилятором з підшипниковим (не голчастим) типом кріплення, який здатний забезпечити хороше охолодження ламп протягом тривалого часу. - Корпус лампи виготовлений з авіаційного алюмінію. Корпус ламп цієї серії виконаний з авіаційного алюмінію. Це забезпечує додаткову тепловіддачу під час роботи лампи, корпус виконує додаткову функцію радіатора. ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVOLT G13 Кількість світлодіодів –6. Тип світлодіодного елемента – CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань) Номінальна температура світіння – 5500К. Тип охолодження – примусовий, Заявлена потужність -45w Заявлена напруга живлення 10-18 v. Заявлена інтенсивність світлового потоку – 4000 Lm/лампа.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Дальнє світло, Денні ходові вогні |
| Код запчастини | 18309 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴/комплект





