
H7 AV V9-Plus Світлодіодна лампа 5500K 14000 Lm Canbus 75w 9-48v (комплект)
2 960 ₴/комплект
2 812 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18300
Лампи серії A-Volt V9-Plus виробляється з використанням технології " подвійних мідних трубок" За цієї технології потужні світлодіодні носії монтуються на мідну плату, з двох сторін якої розміщені дві тепловідвідні трубки для додаткового охолодження чипів.Лампа обладнана потужним кулером. охолодження та виносним драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність 75 W, що дає змогу встановлювати цю серію ламп на всіх типах автомобілів без появі помилок під час діагностики бортового комп'ютера.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ A-Volt V9-Plus
Кількість світлодіодів — 6
Тип світлодіодного чипа — CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння — 5500К
Тип охолодження — активна, обладнана потужним кулером.
Робоча напруга живлення 9-48v
Заявлена потужність — 75 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку — 6000 люм./лампа.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 18300 |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Потужність | 75 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H7 |
| Виробник | Volt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 812 ₴/комплект


