Лампи підсвічування приладової панелі Т5 1LED
Тип світлодіода: СОВ 360
Кількість світлодіодів: 1
Потужність світлового потоку 20-25 Лм.
Колір світіння: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | T5 (W1.2W) |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Функціональне призначення | Лампи панелі приладів |
| Колір світіння | Білий |
| Код запчастини | 11001 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Світловий потік | 25 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴


