
Світлодіодна лампа T5-5050-1SMD жовтий
10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11009
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи підсвічування приладової панелі Т5 5050-1SMD
Тип світлодіода: 5050
Кількість світлодіодів: 1
Потужність світлового потоку 20-25 Лм.
Колір світіння: жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | T5 (W1.2W) |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Лампи панелі приладів |
| Код запчастини | 11009 |
| Світловий потік | 25 лм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴


