Розпродаж

Світлодіодна лампа T10 W5W-7014-20SMD біла
45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12114
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний лампи Т10 (W5w, W3W)
Тип світлодіода - 7014.
Кількість світлодіодів - 20.
Колір світіння - білий.
Інтенсивність світлового потоку - 700 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | W5W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Лампи панелі приладів, Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку, Підсвічування салону, Передні габаритні вогні |
| Код запчастини | 12114 |
| Світловий потік | 700 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 20 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


