-5%

Світлодіодна лампа T10 W5W-CCAB-2835-2SMD Ceramic біла 12v
50 ₴
47,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12128
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний лампи Т10 (W5w, W3W)
Тип світлодіода - 2835
Кількість світлодіодів - 2.
Колір світіння - білий.
Інтенсивність світлового потоку - 160 Лм.
Лінза - CCAB
Керамічний корпус.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | W5W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні, Підсвічування салону, Лампи панелі приладів, Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку |
| Код запчастини | 12128 |
| Світловий потік | 160 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47,50 ₴
