
Світлодіодна лампа C5w SJ-4014-36SMD 41 мм
30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15112
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Festoon c5w. двоконтактна 41 мм.
Тип светодиода - 4014.
Кількість світлодіодів — 36.
Колір світіння — білий.
Потужність світлового потоку — 420 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | C5W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку, Підсвічування салону |
| Код запчастини | 15112 |
| Світловий потік | 420 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



