Розпродаж

Світлодіодна лампа C5w SJ-COB 12C 41 мм
18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15108
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Festoon c10w. двоконтактна 41 мм.
Тип светодиода - COB.
Кількість світлодіодів — 1 плата COB.
Колір світіння — білий.
Потужність світлового потоку — 200 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | C5W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування салону, Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку |
| Код запчастини | 15108 |
| Світловий потік | 210 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴


