Розпродаж

Festoon c5w. двоконтактна 36 мм.
Тип светодиода - COB.
Кількість світлодіодів — 1 плата COB.
Колір світіння — білий.
Потужність світлового потоку — 190 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Цоколь | C10W |
| Напруга живлення | 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку, Підсвічування салону |
| Код запчастини | 15117 |
| Світловий потік | 190 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴


