
Світлодіодна лампа BA15S 1156-4014-48SMD LENS біла
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16119
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 1156 (BA15S,P21W).
Тип светодиода - 4014.
Колір світіння — білий.
Кількість світлодіодів — 48.
Лінза
Інтенсивність світлового потоку — 960 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | P21W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Денні ходові вогні, Задні габаритні вогні, Задні покажчики поворотів, Лампа заднього ходу, Передні габаритні вогні, Передні покажчики поворотів, Стоп-сигнали |
| Код запчастини | 16119 |
| Світловий потік | 960 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 48 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴





