
Світлодіодна лампа AVolt 1157 P21/5W 4014-60SMD
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16510
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 1157 (P21/5w, Bay15d)
Тип светодиода - 4014,
Колір світіння — білий.
Кількість світлодіодів — 60.
Інтенсивність світлового потоку — 2200 Лм.
Лінза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | P21/5W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні |
| Код запчастини | 16510 |
| Світловий потік | 2200 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴


