
Світлодіодна лампа T5 3030-1SMD білий 12-24v
55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11011
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи підсвічування приладової панелі Т5 1LED
Тип світлодіода: 3030
Кількість світлодіодів: 1
Потужність світлового потоку 120 Лм.
Колір світіння: білий
Універсальний 12-24v
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | T5 (W1.2W) |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Лампи панелі приладів |
| Код запчастини | 11011 |
| Світловий потік | 120 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴
